hakkımızdaürünleryenliklers.s.s.iletişim
 


kohlerlogo
ok Lavabo Bataryaları
ok Eviye Bataryaları
ok Banyo Bataryaları
ok Duş Setleri
ok
Termostatik Bataryalar
ok Banyo Aksesuarları
ok Gömme Rezervuarlar


GROHE TÜRKİYE
Ağırlıklı olarak, Türk firmaların ve yine yerli firmaların üstlendiği temsilciliklerin hizmet verdiği bir sektörde ve ortamda her türlü zorluğa rağmen, Türkiye’de yatırım yapan az sayıda uluslararası markadan biri olan GROHE, 1989 yılından beri Türkiye pazarında çalışmalarını sürdürüyor.

Ülke genelinde 58 bayii olan GROHE, turizm bölgesine de yatırım yaparak Antalya'da bölge ofisi açmıştır. Ankara’da ise İç Anadolu Bölge Müdürlüğü olan GROHE’nin bayi ağı kurarken dikkat ettiği en önemli nokta, sadece kar amaçlı malzeme satan bayiler değil, malzemeyi tam anlamıyla bilen, teknik konuda bilgisi olan ve bu bilgiyi müşteriye aktarabilecek kapasitesi olan bayiler oluşturmaktır.

Bir ürünün, Türkiye dahil bütün Avrupa’da satışa sunulması sırasında, sahip olması gereken birtakım özellikler vardır. Ürün, Avrupa normlarına uygun bir kalitede üretilmekte midir, insan sağlığı normlarına göre üretim yapılıp yapılmadığı araştırılmış ve onaylanmış mıdır, ISO kalite belgeleri var mıdır, 4077 sayılı tüketici yasasının gereklerini yerine getirebilecek midir? Türkiye’de sağlıklı bir alt yapı, ülke çapında servis ağı kurulmuş mudur?

Satış öncesi ve satış sonrası hizmetler konusunda gerekli hassasiyeti gösteren, ‘Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasa’ya göre gerekli olan ‘TSE Hizmet Yeri Yeterliklik Belgesi’, ‘Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi’ ve ‘Garanti Belgesi’ gibi belgelere sahip olan GROHE Türkiye, ithal ettiği her ürün için de ‘İthal Malları Uygunluk Belgesi’ almaktadır.

GROHE, ürünlerinin Türkiye’de ithali ve satışı konusunda gerekli olan tüm kanuni belgelerin yanı sıra, KIWA ve TUV sertifikalarına ve Avrupa Birliği’nin insan ve çevre açısından ürünün güvenilirliğini gösteren Œ uygunluk işaretine de sahiptir.

Bir bataryanın en az 5 sene kullanım ömrü olduğu düşünülürse bu süre zarfında, oluşabilecek arızalar için her türlü önlem alınmış olup, bu ürünlere ait her türlü yedek parça, GROHE Türkiye stoklarında hazır bulundurulmaktadır.

Bugün artık GROHE ürünü alan bir tüketici, karşısında çok güçlü bir üreticinin olduğunu, Türkiye’de her türlü servis ve teknik hizmeti alabileceğini, her türlü garantinin verildiği bilmekte ve tercihini bu yönde kullanmaktadır.

Tüketicilerin beklentilerini değiştiren bir diğer unsur da; satış öncesi hizmetlerden satış sonrası hizmetlere kadar ürününün arkasında duran, müşteri memnuniyetini gerçek anlamda yaşatan bir kurum görmek. Tüketici önceden ürün satın alıyordu, oysa artık sadece ürün değil aynı zamanda hizmet de alması gerektiğinin bilincinde.

Ev, otel, hastane, havalimanı, tatil köyü, iş ve alışveriş merkezlerinin aranan markası olan GROHE, İstanbul Hilton, Ritz Carlton, Mövenpick, Ceylan Intercontinental (İstanbul ve Antalya), Crown Plaza (İzmir), Sheraton (Çeşme), Holiday Inn, Four Seasons, Alman Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Acıbadem (Kadıköy) Hastanesi, Askeri Yargıtay Binası, Katar Büyükelçiliği, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali (İstanbul), Sabiha Gökçen (İstanbul), Esenboğa (Ankara), Dalaman (Muğla), Adnan Menderes (İzmir) havalimanları, Metrocity Residence ve Alışveriş Merkezi, İş Bankası Genel Merkezi (İş Kuleleri), Tefken Tower, İMKB, Bayer Türk Yönetim Binası gibi çok sayıda önemli projenin de tercihi.